شنبه 8 آذر 1399
17:33
189آزادی 5 زندانی جرایم غیر عمد با کمک نیکوکار شیرازی


به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان فارس ، خیرگرامی مهندس حسن نامدار مدیرعامل "شرکت بهشت باب الحوائج "به نمایندگی از خیرین و سهامداران شرکت ؛ ضمن دیدار با سیدرضا اسکندری مدیرنمایندگی ستاد دیه فارس مبلغ  800 میلیون ریال اهداء نمود .

مهندس نامدار با اشاره به این موضوع  جامعه ما گرفتاراین بیماری منحوس کرونا می باشد لذا همه باید به هم همنوع خود کمک ویاری برسانند و با آزادی یک زندانی جرایم غیر که خود سرپرست جمعی می باشد یک خانواده نجات خواهد یافت و این امر اجر الهی دارد .

مدیرنمایندگی ستاد دیه فارس عنوان نمود :تفسیر جایگاه یاری رساندن به دیگران و دست دیگران را گرفتن و آن‌ها را از زمین بلند کردن، موضوعی سهل و ممتنع است. اینکه در عین غنا و بی‌نیازی به یاد دیگران باشی و از شکاف بین خود و هم‌نوعت لذت نبری، کار سختی است و باید آن را آموخته باشی تا بتوانی وارد این وادی شوی.

سیدرضا اسکندری افزود :احسان و نیکوکاری از جمله آموزه‌های دینی ما است که در قرآن کریم، بارها به آن سفارش شده است. موضوعی که هر لحظه‌اش دارای کارکردی خاص در عرصه‌های فردی، اجتماعی، فرهنگی، معنوی و غیره محسوب می‌شود و به راستی که مؤمنان واقعی و انسان‌های اهل خرد، در هر عصر و نسلی، این مهم را دریافته و برای بهره‌مندی از آن، قدم برمی‌دارند.

سیدرضا اسکندری مدیر نمایندگی ستاد دیه فارس اظهار داشت : مردم متدین و خیرخواه استان فارس در همه ایام سال حضور پررنگی در حل مشکلات مردم نیازمند دارند که این امر جایی تشکر و قدردانی دارد .

مدیر نمایندگی ستادد دیه فارس افزود با کمک 800 میلیون ریالی این نیکوکاران زمینه آزادی 5 نفر از زندانیان جرایم غیر عمد از زندان های استان فراهم گردید که  این مددجویان مبلغ 1 میلیارد و 250 میلیون ریال بوده است . که مبلغ 450 میلیون ریال توسط گروه صلح وسازش ستاد دیه فارس گذشت رضایتمندانه بعمل آمده است .

 شایان ذکر است ستاد دیه استان فارس با شماره حساب ۱۰/ ۱۱۹۹۱۱۹۹  نزد  کلیه شعبه  بانک ملت  و  شماره کارت بانکی ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۰۳۰۹۶۱ و از طریق سامانه تلفن همراه # ۱۰۱۰۱۰* ۴*۷۳۳* آماده دریافت کمک های نقدی خیرین در امر آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد استان فارس می باشد .