سه شنبه 23 اردیبهشت 1399
7:47
64آزادی 5 زندانی جرائم غیر عمد با کمک نیکوکارارسنجانی


به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان فارس ، خیرگرامی حاج مصطفی ابراهیمی که به نمایندگی از حاج رضا ابراهیمی مدیرعامل شرکت زرین عزال درستاد دیه فارس حضور بهم رساندن و ضمن دیدار با سیدرضا اسکندری مدیرنمایندگی فارس مبلغ  600 میلیون ریال اهداء نمود .

حاج مصطفی ابراهیمی با اشاره به این موضوع  که در ایام ماه مبارک رمضان و میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) هستیم و جامعه ما گرفتاراین بیماری منحوس کرونا می باشد لذا همه باید به هم همنوع خود کمک ویاری برسانند و با آزادی یک زندانی جرایم غیر که خود سرپرست جمعی می باشد یک خانواده نجات خواهد یافت و این امر اجر الهی دارد. 

سیدرضا اسکندری مدیرنمایندگی ستاددیه فارس با بیان اینکه : زندان، همیشه سهم خلافکاران و هنجارشکنان نیست. عده ای را اوضاع نابسامان اقتصادی و بازار بی‌رحم به زندان انداخته و برخی نیز اسیر نوسانات بازار رقابتی و کم تجربگی شده اند. تعدادی به خاطر مهریه، نفقه و محکومیت های مالی و حوادث کارگاهی به زندان افتاده اند و بعضی نیز شانس با آنها یار نبوده و یک تصادف، ترمز رهایی آنها را کشیده است.

سیدرضا اسکندری ضمن اشاره به کمک 17 میلیارد و ۱۹9 میلیون ریالی نیکوکاران خوب شیرازی، در شب جشن گلریزان رهایی که به صورت نقد، چک و تعهد برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد پرداخت نمودند جایی تشکر وقدردانی دارد . وی ادامه داد: خیرین ولایتمدار خوب استانی همیشه پشتوانه بزرگ و معنوی برای ستاد دیه فارس بوده اند ،

مدیر نمایندگی ستادد دیه فارس افزود با کمک 600 میلیون ریالی این نیکوکار خوب ارسنجانی زمینه آزادی 5 نفر از زندانیان جرایم غیر عمد از زندان های استان فراهم گردید که کل بدهی این مددجویان مبلغ 1 میلیارد 80 میلیون ریال بوده که با تلاش واحد صلح و سازش ستاد دیه فارس مبلغ 480 میلیون ریال تخفیف رضایت مندانه بعمل آمده است .

شایان ذکر است ستاد دیه استان فارس با شماره حساب ۱۰/ ۱۱۹۹۱۱۹۹  نزد  کلیه شعبه  بانک ملت  و  شماره کارت بانکی ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۰۳۰۹۶۱ و از طریق سامانه تلفن همراه # ۱۰۱۰۱۰* ۴*۷۳۳* آماده دریافت کمک های نقدی خیرین در امر آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد استان فارس می باشد .