پنجشنبه 8 اسفند 1398
9:45
157پشتوانه ستاد دیه فارس کمک های خیرین دلسوز شریف می باشد .


به گزارش روابط عمومی ستاد دیه فارس ، همزمان با میلاد امام باقر(ع) و آغاز ماه رجب سیدر ضا اسکندری مدیر نمایندگی ستاد دیه فارس در دیدار چهره به چهره با زندانیان جرایم غیر عمد و خانواده های آنان در مکان ستاد دیه فارس در سخنانی اظهار کرد : 8000 هزار زندانی بدهکارجرایم غیر عمد طی این 17 سال فعالیت ستاد دیه فارس از زندانهای استان آزاد شده اند .

سیدرضا اسکندری افزود : آزادی این تعداد زندانی نیازمند جرایم غیر عمد به پشتوانه کمک های خیرین دلسوز و شریف می باشد . که شیرینی آزادی این افراد نه فقط نزد دست اندرکاران ، بلکه در کام تمام دلسوزان احساس می شود .

 

مدیر نمایندگی ستاد دیه فارس یادآور شد : به منظور آزادی سریع تر زندانیان جرایم غیر عمد و در راستای کاهش جمعیت کیفری زندان همه کارشناسان این ستاد در قالب گروه‌های مختلف از تمام زندان‌های شیراز بازدید و ضمن استماع مشکلات مددجویان، به ویژه زندانیان بلا صاحب در راستای تکمیل پرونده های آنان همکاری را خواهند داشت.

 

وی با تقدیر از تلاش‌های مدیر سابق نمایندگی ستاد دیه در جلب حداکثری مشارکت‌های مردمی گفت: به یاری خداوند متعال در آینده هم  شاهد حضور پرشور و تداوم حمایت‌های معنوی و مادی خیرین باشیم تا از طریق همین عزیزان ضمن توجه بیشتر به موضوعات پیشگیرانه آمار فعلی را تا سرحد امکان تقلیل داده و حبس‌زدایی را از مقام شعار به مرحله عمل برسانیم.