پنجشنبه 7 آذر 1398
8:38
311با همت کارکنان شهرداری شیراز صورت گرفت: ۳نفر از زندانیان جرایم غیرعمد اندرزگاه نسوان زندان مرکزی از زندان آزاد شدند


اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندان های فارس در دیدار با دکتر ابراهیم گشتاسبی راد رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز گفت: در مجموعه زندان، بسیاری از شهروندان نگهداری می شوند و رسالت این است که به شهروندان خدمات رسانی کنیم و باید از خانواده های زندانیان به عنوان همنوع و شهروند حمایت کنیم.

مدیرکل زندان های فارس افزود: تعدادی از زندانیان ناخودآگاه و به دلیل مشکلات اقتصادی و نوسانات بازار مرتکب جرم غیرعمد و گرفتار زندان شده اند.

ابراهیمی اضافه کرد: اقدامات اصلاحی و تربیتی، آموزشی، روانشناسی و کارگاه های مهارت های اساسی زندگی در زندان های استان با تلاش همکاران انجام می شود علیرغم فعالیت های صورت گرفته، در حوزه های مختلف مشکلاتی وجود دارد که با حمایت و تعامل دستگاه های اجرایی می توان آنها را مرتفع کرد.

وی تأکید کرد: انتظار ما این است که، از ظرفیت ها و توانمندی های شهرداری و شورای شهر شیراز در جهت حل مشکلات زندانیان استفاده شود و تفاهم نامه همکاری بین اداره کل زندان ها و شهرداری منعقد شود تا بتوانیم با همکاری یکدیگر خدمات بیشتری به زندانیان به عنوان شهروندان جامعه ارائه نماییم.

دکتر ابراهیم گشتاسبی راد رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز با تأکید براینکه کار زندانبانی بسیار سخت و طاقت فرسا است گفت: این سازمان آمادگی همکاری با مجموعه زندان ها در حوزه های مختلف دارد.

شایان ذکر است در این دیدار لیلا دودمان عضو شورای شهر شیراز، دکتر پرنیان رئیس اداره سلامت شهرداری شیراز و جمعی از مسؤولین شهرداری و اصغر تراب پور مدیرعامل ستاد دیه حضور داشتند و با همت کارکنان شهرداری شیراز زمینه آزادی ۳نفر از زندانیان جرایم غیرعمد اندرزگاه نسوان زندان مرکزی شیراز فراهم و به آغوش خانواده بازگشتند.