دوشنبه 4 شهریور 1398
19:20
395برگزاری مراسم گلریزان آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد در شهرستان مرودشت


به گزارش روابط عمومی اداره زندان مرودشت، در ماه ضیافت الهی و میهمانی خداوند منان در راستاي حمايت و آزاد سازي زندانيان جرائم غير عمد و مالي و حفظ كرامت انساني آنان ، جشن با شكوهی با حضور مسئولين اجرائي، قضائي وساير ادارات و خيرين شهرستانهای مرودشت در سالن فرهنگیان شهرستان برگزار گرديد.

اين مراسم با شكوه باحضور حجت الاسلام و المسلمین آقایی امام جمعه، پیکری فرماندار، فاتحی رئيس دادگستري، کیشانی معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان ها، بوستانی دادستان مرودشت و جمعي از رؤساي ادارات و خيرين شهرستان برگزار شد.
اشکان کمالی رئیس زندان مرودشت در این مراسم پیام مدیر کل زندان های فارس را قرائت کرد و گزارشي جامع و آماري از عملكرد ستاد ديه استان در سال گذشته در جهت آزاد سازي مددجويان جرائم غير عمد ارائه کرد.
حجت‌الاسلام‌ آقایی در آیین گلریزان آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد این شهرستان اظهار کرد: حمایت از زندانیان جرائم غیرعمد کار بسیار با ارزشی است و اقدامات بسیار خوبی تاکنون جهت آزادسازی زندانیان انجام‌ گردیده است.
وی تصریح کرد: دستگیری از مستمندان، نیازمندان، زندانیان، فقرا و گرفتاران دستور و سفارش اسلام است و در حقیقت بهانه‌ای برای تمرین رها شدن از اسارت هوای نفس انسانی هست
درادامه پیکری فرماندار وفاتحی رئیس دادگستری شهرستان ضمن تقدیر از خیرین ونیکوکاران سنوات گذشته خواستار حمایت هرچه بیشتر درجهت آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد وبازگشت آنان به خانواده وجامعه شدند.
اشکان کمالی رئیس زندان مرودشت، از حضور مسئولین و خیرین شهرستانی واستانی قدردانی و ابزار امیدواری کرد که با همت خیرین وتامین بدهی وتسهیلات اعطایی قابل توجه ستاد دیه موجبات آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمداین زندان فراهم گردد.
وی ابرازداشت: بحمداله نسبت به سال گذشته شاهد ارتقاء حمایت ها وکمک های مردمی هستیم.
شایان ذكر است پس از انجام فريضه نماز جماعت مغرب و عشا با همکاری انجمن حمایت از زندانیان برنامه ضيافت افطاري برای شرکت کنندگان برگزار گردید.
در پايان كمكهاي نقدي و غير نقدي خيرين به مبلغ یک میلیادوششصدوسی ميليون ريال جمع آوری ونیز به میزان یک میلیارد ریال هزینه خدمات درمانی کلینیکی توسط یکی از نیکوکاران بنام فیزیوتراپ سرکارخانم صابری برای زندانیان و خانواده تخصیص یافت.