شنبه 15 دی 1397
12:08
239یوم الله 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و وحدت نظام مردمی و ولایی جمهوری اسلامی است


به مناسبت یوم الله 9 دی روز بصیرت رئیس کل دادگستری ورئیس هیات امناء ستاد دیه فارس ، اعضای شورای قضایی ، مدیریت ستاد دیه و کارکنان این مجموعه با حضور پر شور در راهپیمایی و تجمع 9 دی، یادروز میثاق امت با ولایت  را گرامی داشتند.

علی القالصی با بیان اینکه در روز 9 دی ماه سال 88 ملت ایران عظمت واقعی خود را در دفاع از اسلام و حقانیت نظام ولایی به نمایش گذاشتند گفت: این حماسه تاریخی برای همیشه در حافظه ملت ایران باقی خواهد ماند.

نماینده عالی قوه قضائیه در استان فارس در حاشیه مراسم یوم الله 9 دی و روز بصیرت با اشاره به آسیب شناسی وقایع سال 88 بیان داشت: آن چه باعث گردید برخی افراد در فضای غبار آلود آن زمان در تشخیص حق از باطل  دچار اشتباه شوند و به نحوی اهداف دشمن را دنبال کنند؛ عدم تدبیر و مدیریت صحیح برخی از مسئولان، احزاب ، گروه ها و اقشار سیاسی در فرآیند انتخابات بود که به حمد الله با هوشیاری و بصیرت مردم و هدایت مقام معظم رهبری )مدظله العالی) پشت سر گذاشته شد.  

نماینده عالی قوه قضائیه در استان فارس با اشاره به تلاش های شکست خورده دشمنان در طول دوره های مختلف برای آسیب زدن به نظام اسلامی تأکید کرد: نقشه جدید استکبار در به راه اندازی جنگ اقتصادی نیز با همت و پایمردی و مقاومت ملت ایران به شکست دشمنان نظام وانقلاب منجر خواهد شد.

دکتر القاصی با بیان اینکه انقلاب اسلامی با وجود فراز و نشیب های پشت سر گذاشته شده همواره حرکت سریع و تعالی رو به جلو خود را ادامه داده و در سایه تفضلات الهی و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری هیچ آسیبی متوجه انقلاب نگردیده است؛ خاطر نشان کرد: دشمن در همه مقاطع به دنبال وارد ساختن ضربه به نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است و آنچه در این دوران تغییر کرده تفاوت در ترفندها و توطئه ها  بوده است.